Potrebuješ rýchlo poradiť? Kontaktuj nás: +420 723 553 244. Ďalšie otázky pošli radšej na náš email: obchod@tanecnityce.cz: +420 608 059 971.

Vrátenie tovaru

 

Nepoužitý, nepoškodený a riadne zabalený tovar vráťte do 30 dní. My vám obratom vráti peniaze na váš bankový účet. Postup ako zadarmo vrátiť tovar nájdete nižšie.

FORMULÁR NA VRÁTENIE TOVARU

 

Spôsoby vrátenia kruhů, šálu a drobného tovaru

Kruhy, hrazdy, šály, oblečenie, gripy, čističe, kozmetika, chrániče, drobné príslušenstvo X-Pole…

(všetky tovary vynímajúc tyče)

  1. Bezplatné vrátenie tovaru Zásielkovňou. Kontaktujte nás pre vygenerovanie kódu a Zásielkovňa sa už o všetko postará. Nie je potrebné vypisovať štítom, adresu a pod. a nič platiť, služba je pre vás úplne zadarmo a bez starostí.
  2. Vrátenie ČP či iným dopravcom na vlastné náklady. Adresa na vyžiadanie, kontaktujte nás.

 

Spôsoby vrátenia X-Pole produktov

Objemné produkty ako Pole Dance tyče, A-Frame, X-Stage a Lyra

  1. Bezplatné vrátenie poštou či inou dopravnou službou. Zákazníkovi bude k obstarávacej cene produktu pripočítaný kredit vo výške 12 Euro (tyče) / 40 Euro (X-Stage, Aframe, Lyra) za odoslanie späť k nám.
     

Čo všetko je potrebné

Do balíka vložte formulár na vrátenie tovaru alebo jednoducho spíšte informácie podľa formulára na kus papiera a vložte do balíka.
Informujte nás o vrátení tovaru skôr, ako balík odošlete na e-mail obchod@tanecnityce.cz. Uľahčíte nám tým možnosť pohotovo reagovať na vašu žiadosť a všetko v maximálnej rýchlosti vyriešiť.

 

 

V prípade spotrebiteľa (neplatí pre zákazníkov nakupujúcich na IČ), je možné podľa § 1829 ods. 1 zák. č. 89/2012 Zb. zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu v zákonom stanovenej 14-dňovej lehote odo dňa doručenia tovaru respektíve prevzatia tovaru od prepravcu. Vychádzame v ústrety aj zákazníkom, ktorí sa s doručením oneskoria, pokoja zvážte váš nákup a tovar nám odošlite do 30 dní.

Vrátenie tovaru komplikuje tovar vyrobený na zákazku - predovšetkým jednokusové a štúdiové tyče, aj tu sa vám však bude snažiť maximálne vyjsť v ústrety.

Do 14 dní odo dňa doručenia Vášho oznámenia o odstúpení od zmluvy a vrátení tovaru, Vám budú na bankový účet, uvedený vo formulári, vrátené príslušné peňažné prostriedky. Náklady na vrátenie tovaru sú hradené zákazníkom (podľa § 1820 ods. 1 písm. g). Podľa § 1832 ods. 2 bude zákazníkovi pri vrátení tovaru uhradená suma za náklady na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dopravy na e-shope.

Pri vrátení odosielateľ zodpovedá za riadne zabalenie tovaru minimálne tak, ako Vám bol zaslaný - tj. vo vonkajšom kartónovom obale (tanečná tyč, pódiá, nástavce a pod.), bublinkovej fólii či špeciálnej fólii (kruhy) tak, aby pri preprave nedošlo k žiadnemu poškodeniu tovar. Dopravcovia s tovarom nekonajú v rukavičkách, pokiaľ už nedisponujete pôvodným obalovým materiálom, kontaktujte nás, radi vám poradíme s výberom vhodnej náhrady.

Tovar zaslaný na dobierku nie je možné prevziať.