We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433.

Vrátenie tovaru

Formulár pre vrátenie tovaru (kliknite pre stiahnutie)

 

ADRESA PRE VRÁTENIE TOVARU:

Vita Grigová

Starochodovská 2401/55

149 00 Praha

Česká Republika

Pobočka Zásilkovny

Chovatelské potřeby Pluto

Chilská 1061

149 00  Praha 11 Opatov (metro C)

V prípade zvolenia inej pobočky Zásielkovne, než je uvedené vyššie, vaša vratka nebude prevzatá.

 

TOVAR NEZASIELAJTE NA FAKTURAČNÚ ADRESU, NEJEDNÁ SA O ADRESU SKLADU - spracovanie vratky/výmeny si tak výrazne predĺžite. 

 

Pre urýchlenie spracovania vratky tovaru Vám odporúčame:

  • do balíku vložte riadne vyplnený formulár a kópiu alebo originál daňového dokladu
  • kontaktujte nás s informáciou o vrátení tovaru na e-mail obchod@tanecnityce.cz 

 

V prípade spotrebiteľa (neplatí pre zákazníkov nakupujúcich na IČO) je možné podľa  § 1829 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb. zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu v zákonom stanovenej 14-dňovej  lehote odo dňa doručenia tovaru, resp. prevzatia tovaru od prepravcu. Prosíme o rešpektovanie tejto lehoty, neskorším vratkám bohužiaľ nemôžeme vyhovieť.

Vrátenie tovaru nie je možné aplikovať na tovar vyrobený na zakázku - hlavne jednokusové a štúdiové tyče. 

 

Do 14 dní odo dňa doručenia Vášho oznámenia o odstúpení od zmluvy a vrátenia tovaru Vám budú na bankový účet  uvedený vo formulári  vrátené príslušné peňažné prostriedky. Náklady na vrátenie tovaru nesie zákazník (podľa § 1820 odst. 1 písm. g). Podľa § 1832 odst. 2 bude zákazníkovi pri vrátení tovaru uhradená čiastka za náklady na dodanie tovaru v hodnote zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dopravy na e-shopu. 

 

Pri vrátení odosielateľ zodpovedá za riadne zabalenie tovaru minimálne tak, ako Vám bol zaslaný - tj. v bublinkovej fólii alebo vonkajšom kartónovom obale (tanečná tyč, pódiá, nadstavce apod.), tak aby pri preprave nedošlo k žiadnemu poškodeniu tovaru. 

 

Tovar zaslaný na dobierku nebude prevzatý.

 

Na náklady zákazníka je možné zabezpečiť zvoz prostredníctvom PPL - v prípade záujmu nás pre viace informácii kontaktujte na obchod@tanecnityce.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie