Aerial Hoop SINGLE - NElakovaný

Akrobatický kruh pre vzdušnú akrobaciu českej výroby.

Priemer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ Zvoľte variant
Značka: AKROBAT
€137 / ks €114 bez DPH
Kategória: Jednochytové
Záruka: 2 roky
uchyt lak
SLUŽBA OMOTANIA ZADARMO Kúp teraz, plať neskôr. Bez poplatkov.

Aerial Hoop našej vlastnej výroby je vhodný pre všetky druhy trikov, pre úroveň začiatočníkov, tak i pre profesionálov.

 

Detail produktu:

 • single = kruh je zavesený v jednom bode, čo podporuje točenie kruhu
 • šírka úchopu kruhu je 25 mm
 • vonkajší priemer kruhu je podľa vybraného variantu medzi 850 - 1 050 mm
 • vyrobený z akostnej ocele
 • česká výroba
 • súčasťou nie sú karabíny, twistery ani laná

 

Povrch a farba:

 • Farba čistého kovu, produktová fotografia je iba ilustračná!
 • Leštenie vytvára v pazúroch mapový obrazec, kruh v celej svojej dĺžke leštený nie je, tým však nie je ovplyvnená kvalita provedenia a naopak ponúka zákazníkovi možnosť veľmo priaznivé ceny.
 • Určený k omotanie páskou - doporúčame omotať páskou "športovou" je užší a veľmi dobre sa s ňou pracuje: https://www.tanecnetyce.sk/prislusenstvo-vzdusne-akrobacie/textilna-paska-sportove-rozne-farby/

 

Ako vybrať správnu veľkosť kruhu:

 • Pre optimálny sed v kruhu:
  Sadnite si na stoličku, zmerajte výšku od sedáku k temenu hlavy a k tomuto číslu pridajte ešte 5 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm).
 • Pre optimálny úchyt nohami:
  Zmerajte vzdialenosť od vašej kostrče po palec na nohe (noha v špičke, nie flex) a odpočítajte 3 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm).
 • Pri nie celkom súmernej postave sa môže stať, že prvý výsledok merania vyjde rozdielne oproti výsledku druhého merania (výška v sede voči dĺžke nohy). Nie je to nič neobvyklé. Odporúčame veľkosť spriemerovať. Vo všeobecnosti platí, že čím flexibilnejšia tanečnice je, tým menší kruh môže mať.

Součásťou nie sú karabíny, twistery a laná. Sortiment lze zakúpiť tu:  https://www.tanecnetyce.sk/prislusenstvo-vzdusne-akrobacie/

Ako omotať kruh se dozviete v sekcii "Videá a manuály": https://www.tanecnetyce.sk/vsetko-o-nakupe/videa-a-manualy/

V prípade zájmu o omotanie kruhu značky AKROBAT ze strany týmu Europoles nás neváhajte kontaktovať: obchod@tanecnityce.cz, služba je pre našich zákazníkov úplne zdarma, uhradíte iba cenu 1ks Textilnej športovej pásky. Pre omotanie maskáčovou páskou je nutné zakúpiť kusy dva! Páska je kratšia ako ostatné farebné varianty. Omotanie lemovacou páskou neponúkame.

V prípadě, že nechcete kruh omotávať, vyberte kruh Lakovaný a vyberte z krásných farieb, kedy kruh bude v celej svojej dľžke nádherný na pohľad i dotyk:)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: