Potrebuješ rýchlo poradiť? Kontaktuj nás: +420 723 553 244. Ďalšie otázky pošli radšej na náš email: obchod@tanecnityce.cz: +420 608 059 971.
Značka: Mighty Grip

Rukavice Original Pole Dance (varianty)

€23 / ks €19 bez DPH
Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Skladom (1 ks) Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Zvoľte variant
Farba
PVC/Latex
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pole Dance Rukavice radu ORIGINAL s variantom povrchu PVC alebo LATEX pre mierny alebo maximány grip. 

 

 

Pole dance tréning je náročný a občas potrebujete špeciálnu ochranu, aby ste sa dostali ďalej. Chrániče rúk vám pomôžu porozumieť a učiť novým trikom pohodlne, bezpečne a s ochranou.

 

Rada ORIGINAL je vhodná pre Pole Dance a Pole Jogu.

Varianty:

  • Latex: Rukavice s latexovou vrstvou na dlaniach sú navrhnuté špeciálne pre spinovú polohu tyče pre maximáný pevný úchop ruky pri použití na všetkých tyčiach na učenie náročných trikov vyžadujúcich extra pevný grip. Latex výrazne zamedzí prekĺznutiu ruky, nemožno urobiť spin.
  • PVC: Rukavice s povrchovou vrstvou z PVC sú vhodné najmä pre statickú polohu tyče a spiny. Umožňujú mierne skĺznutie ruky na tyči = urobíte spin.

Tip: Pred nasadením rukavíc naneste na dlane malé množstvo gripu, zabránite tak možnému skĺznutiu rukavice spôsobenému potením ruky.

Odporúčanie: Rukavice by mali byť skôr užšie.

Tabuľka vkostí je k náhľadu v obrázkoch produktu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: