We speak your language: +420 608 059 971.
Značka: Mighty Grip

Rukavice Pole Dance Pro (varianty)

€29 / ks €24 bez DPH
Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Skladom (1 ks) Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Skladom (2 ks) Nie je skladom - predobjednávka Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba
PVC/Latex
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pole Dance Rukavice inovatívnej rady PRO vo variante LATEX a PVC.

Rada PRO je inovatívna k základnej rade ORIGINAL. Vhodná je pre všetky druhy športov, nie len pre Pole Dance. Prináša extra spevnenie v oblasti dlaní, perfektný komfort pri nosení, pohodlné zapínanie na suchý zips a extra pevný materiál rukavíc. 

Varianty:

  • Latex: Rukavice s latexovou vrstvou na dlaniach sú navrhnuté špeciálne pre spinovú polohu tyče pre maximáný pevný úchop ruky pri použití na všetkých tyčiach na učenie náročných trikov vyžadujúcich extra pevný grip. Latex výrazne zamedzí prekĺznutiu ruky, nemožno urobiť spin.
  • PVC: Rukavice s povrchovou vrstvou z PVC sú vhodné najmä pre statickú polohu tyče a spiny. Umožňujú mierne skĺznutie ruky na tyči = urobíte spin.

 

Tip: Pred nasadením rukavíc naneste na dlane malé množstvo gripu, zabránite tak možnému skĺznutiu rukavice spôsobenému potením ruky.

Odporúčanie: Rukavice by mali byť na vašu ruku pocitovo užšie.

Tabuľka vkostí je k náhľadu v obrázkoch produktu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: