Potrebuješ rýchlo poradiť? Kontaktuj nás: +420 723 553 244. Ďalšie otázky pošli radšej na náš email: obchod@tanecnityce.cz: +420 608 059 971.
ČLENSTVO FITPLAYCE ZADARMO
Značka: X-Pole

Xpert Pro (viac variant)

€465 / ks €635 / ks €587 / ks €521 / ks €465 / ks €465 / ks €465 / ks €465 / ks €635 / ks €587 / ks €521 / ks €548 / ks €465 / ks €465 / ks €465 / ks od €465 / ks €388 bez DPH €529 bez DPH €489 bez DPH €434 bez DPH €388 bez DPH €388 bez DPH €388 bez DPH €388 bez DPH €529 bez DPH €489 bez DPH €434 bez DPH €457 bez DPH €388 bez DPH €388 bez DPH €388 bez DPH od €388 bez DPH
Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Doručíme do 20 dní Doručíme do 20 dní Skladom (1 ks) Doručíme do 20 dní Skladom (1 ks) Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Skladom (>3 ks) Doručíme do 20 dní Doručíme do 20 dní Doručíme do 20 dní Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Grip
Povrch
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pole Dance tyč so spinovou aj statickou polohou s prepínaním jednoduchým pohybom ruky.

Pole dance tyč radu Xpert PRO patrí medzi celosvetovo uznávanú špičku medzi profesionálnymi Pole Dance tyčami.

Vďaka dômyselnému systému vnútorných spojov patentovaných značkou X-Pole a spodnému sťahovaciemu mechanizmu je montáž a inštalácia veľmi jednoduchá a rýchla a napriek tomu tyč dosahuje najvyšších požiadaviek na stabilitu a bezpečnosť.

Spoje zaisťujú úplne hladký prechod medzi jednotlivými dielmi tyče.

Spodná mikro kotvenie bolo vytvorené v najmenšej možnej variante pre maximálny komfort tanečnice, o toto kotvenie nikdy nezavadíte! 

Verzia rady PRO je obohatená o rýchlo-prepínací funkciu spinového a statického režimu pri obyčajnom otočení ruky (odpadá nutnosť využívať imbus). Nový kompaktný vzhľad dáva rade PRO aj výrazne menšie horné kotvenie pri zachovaní 100% stability tyče.

Výhody:

 • prémiová kvalita bez kompromisov (žiadne plastové časti a pod.)
 • 100% stabilita a bezpečnosť
 • jednoduchá a rýchla inštalácia
 • režim spin / statika prepnete pohodlne v rámci sekúnd bez nutnosti využiť akéhokoľvek vybavenia či náradia


Detail produktu:

 • rozperná Pole Dance tyč
 • profesionálna Pole Dance tyč
 • spinový aj statický režim
 • prenosný obal nie je súčasťou setu, možnosť dokúpenia: TU

Parametre:

 • vhodné pre výšku miestnosti 2260-2755 mm
 • pomocou nadstavcov je možné dosiahnuť až výšky cca 3 500 mm, možnosť dokúpenia: TU
 • spodné kotvenie 12,5 cm
 • horné kotvenie 28 cm
 • hmotnosť 20 kg

Rozdiely v povrchu tyče:

Chróm je povrchová úprava tyče. Vyznačuje sa dobrou priľnavosťou, nezodiera sa, nevznikajú škvrny. Chrómové spracovanie patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie z hľadiska pomeru výkonu a ceny a je vhodným riešením pre domáci tréning.

Lakovanie je povrchová úprava tyče, základ tvorí tyč železná. Tyč s lakovaným povrchom poskytuje vyššiu priľnavosť než ostatné tyče z rady X-Pole (okrem silikónových). Lakovaný povrch je na tyč nanesený pod vysokou teplotou tak, aby bol dokonale hladký a bez znateľných prechodov. Tyč je vhodná aj pre alergikov s alergiou na nikel.

Titanium Gold (T-Gold) je povrchová úprava tyče. T-Gold je obľúbená možnosť na domáce použitie, podobná chrómu, a vyznačuje sa dobrou priľnavosťou a stabilitou.

Mosadz sa vyznačuje výbornou priľnavosťou. Tyč je celomosadzná, nejedná sa teda iba o jej povrchovú úpravu. Mosadz je povrchovo stály materiál, nepodlieha opotrebovaniu ani po rokoch používania. Nespôsobuje alergické reakcie (neobsahuje nikel). Ideálne riešenie nielen do domácnosti, ale predovšetkým pre pole dance štúdiá, kde je kladený nárok na najvyššiu kvalitu použitého materiálu.

Nerez sa vyznačuje výbornou priľnavosťou. Tyč je celonerezová, nejedná sa teda iba o povrchovú úpravu. Nerez je stály materiál, nepodlieha opotrebeniu ani po rokoch používania. Nespôsobuje alergické reakcie (neobsahuje nikel). Ideálne riešenie nielen do domácnosti, ale predovšetkým pre pole dance štúdia, kde je kladený nárok na najvyššiu kvalitu použitého materiálu.

Silikón je vrchná povrchová úprava tyče, pod ktorou je tyč chrómová (zloženie viď. popis chrómovej tyče). Silikónové puzdro je zalisované na vnútorný chrómový povrch pre maximálnu pevnosť a stabilitu materiálu. Tyč sa vyznačuje vysokou priľnavosťou a je vhodná na cvičenie v oblečení. Použitý silikón je potravinársky, avšak ak trpíte alergiou na silikón, pred nákupom tyče nás kontaktujte.

 

Rozdiel medzi tyčou Xpert a Xpert PRO

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PZ Avatar autora | 28.10.2020
uz tri dni mam svalovku :(
5
AS Avatar autora | 13.7.2020
Nadmieru spokojna. Menší horný disk dokonalo zapadne do interiéru, zároveň bonus je, že disk slúži aj ako zrkadlo :) jednoduché prepínanie spin-statika, dokonalá stabilita. Komunikácia s e-shopom bezproblémová, oceňujem komunikáciu a ochotu riešiť akýkoľvek problém. Veľmi ďakujem. Odporúčam.