Capri legíny Ninja Aerial karbónovo-čierna

€70 / ks €90 Zľava 22 % €58 bez DPH
Nie je skladom
Farba
Veľkosť

Capri legíny - špeciálne oblečenie vytvorené podľa potrieb pole dance tanečníc.

Kategória: Výpredaj
Záruka: 2 roky

Orientačná tabuľka veľkostí je medzi obrázkami oblečenia.

Elegantné, sexy a z funkčného materiálu, toto je najvýstižnejší popis pre nové legíny od značky Bad Kitty. Sú vyrobené zo silnej, naťahovacej PoleFit tkaniny, ktorá má veľmi dobré funkčné vlastnosti pre vstrebávanie a odvod potu z tela. Funkčný materiál je pretkaný čiernou sieťovinou, ktorá dodáva legínam originalitu.

Sú priamo určené na vzdušnú akrobaciu vrátane obruče, šálov a tiež na pole fitness. Vhodné na stretching a ďalšie športové aktivity.

Tkanina PoleFit je špeciálne štvorvrstvové strečové mikro-vlákno. Vďaka špeciálnej technológii vytvorenej priamo pre potreby pole dance Vám oblečenie vytvára dojem "druhej kože" bez pocitu zvierania stehien, zarezávania a podobných bežných nepríjemností.

Švy sú testované a preskúšané tak, aby držaly svoj ​​tvar a miesto aj pri technicky náročných prvkoch a nadmernom naťahovaní.

Na rozdiel od väčšiny klasických športových odevov (ktoré zabezpečujú "plný odvod", kedy tkanina odvádza vlhkosť na povrch) PoleFit používa vlastný "čiastočný odvod". Takto je zaručený odvod prebytočnej vlhkosti z tela a zároveň ju udržuje vo vnútri látky a zabraňuje nadviazaniu kontaktu s tyčou.