Značka: X-Pole

Sport Titanium-Gold

€220 / ks €182 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Grip
Povrch
Druh tyče

Statická pole dance tyč. Povrchová úprava: Titanium-Gold. Pre výšku stropu: 2 235 mm - 2 745 mm.

Kategória: Tanečné tyče
Záruka: 2 roky

X-POLE SPORT je prenosná, statická tyč na pole dance.

Stabilitou a kvalitou prevedenia je porovnateľná s drahšou variantou X-POLE XPERT, a preto je ideálnym východiskovým bodom pre všetkých začínajúcich nadšencov pole dance, ale neurazí ani profesionálnych športovcov, ktorí nevyžadujú pre svoj tréning aj spinovú polohu tyče.

X-POLE SPORT nemá možnosť funkčného využitia pre spinový režim, tyč má iba jednu polohu a to statickú.

Vďaka dômyselnému systému spojov (X-Joint) patentovaného značkou X-Pole a spodnému sťahovaciemu mechanizmu je montáž a inštalácia veľmi jednoduchá a rýchla. Spoje zaisťujú úplne hladký prechod medzi jednotlivými dielmi tyče a tým aj komfort pre tanec bez rizika poranenia o spojovacie časti.

X-POLE SPORT je plne mobilná, tj. kotví sa bez stáleho upevnenia do podlahy či stropu, bez použitia skrutiek a vŕtania. Svoju stabilnú vertikálnu polohu drží na princípe tlaku (rozpína sa od podlahy k stropu) a zaručuje 100% stabilitu a bezpečnosť.

Horné a dolné ukotvenie je opatrené na spodnej časti gumovou ochrannou vrstvou pre lepšiu priľnavosť a zaistenie bezpečného ukotvenia tyče bez rizika poškodenia či poškriabania stropu či podlahy. Tyč je vhodné umiestniť na drevenú alebo laminátovú podlahu rovnako ako na koberec či dlaždice. Špecifické podmienky vyžaduje sadrokartónový či trstinový strop, avšak aj tieto stropy majú svoje riešenie.

Tyč Sport možno umiestniť LEN v miestnosti so stropom, ktorý je vodorovný s podlahou - v prípade zošikmeného stropu nie je možné tyč Šport inštalovať, výrobca nemá v ponuke vhodné kotvenia, ktoré inštaláciu umožnia.

Titanium Gold (T-Gold) je vrchná povrchová úprava tyče, samotná tyč je železná a nie je vhodná pre osoby alergické na nikel. T-Gold pridáva ďalšie elektrolytické klady nad chróm, čím zaisťuje vyššiu priľnavosť.

Podľa našich skúseností nie je v povrchovej úprave výrazný rozdiel oproti chrómu, oba sa vyznačujú výbornou priľnavosťou a kvalitatívne porovnateľnou povrchovou úpravou. T-Gold odporúčame predovšetkým pre jej zlatý vzhľad, ktorý môže lepšie ladiť s interiérom a je úplne vhodným riešením pre domáci tréning.

 

Detail produktu:

  • statická tyč
  • spodné dotiahnutie (nie je potrebné použiť rebrík)
  • horné a spodné ukotvenie má rovnakú veľkosť 23 cm
  • revolučná technológia X-Joint (spojovacie trubice)
  • žiadne prechody medzi spojmi - tyč je hladká po celej dĺžke
  • váha 10 kg
  • prenosná taška slúži ako ochranný obal a je súčasťou setu
  • povrch zlatá
  • nie je vhodná pre alergikov (alergén nikel)

Videomanuál pro X-Pole SPORT