Sport Chróm

Statická Pole Dance tyč.

 

Grip
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Nie je skladom - predobjednávka Skladom (> 3 ks) Zvoľte variant
Značka: X-Pole
€197 / ks €164 bez DPH
Kategória: Rozperné tyče
Záruka: 2 roky
Chrome SportSet
ČLENSTVO POLE DANCE ONLINE.CZ ZADARMO Voucher bezpečnosti 20 €

X-POLE SPORT je mobilná, prenosná, statická tyč na Pole Dance.

Stabilitou a kvalitou prevedenia je porovnateľná s drahšou variantou XPERT. Je preto ideálnym východiskovým bodom pre všetkých začínajúcich nadšencov pole dance. Nesklame ani profesionálnych športovcov, ktorí nevyžadujú pre svoj tréning aj spinovú polohu tyče.

Vďaka dômyselnému systému spojov patentovaného značkou X-Pole a spodnému sťahovaciemu mechanizmu je montáž a inštalácia tyče jednoduchá a rýchla. Spoje zaisťujú úplne hladký prechod medzi jednotlivými dielmi tyče a tým aj komfort pre tanec bez rizika poranenia o spojovacie časti.

Tyč Sport je plne mobilná, tj. kotví sa bez stáleho upevnenia do podlahy či stropu, bez použitia skrutiek či vŕtania. Svoju stabilnú vertikálnu polohu drží na princípe tlaku (rozpína sa od podlahy k stropu) a zaručuje 100% stabilitu a bezpečnosť.

Horné a dolné ukotvenie je opatrené na spodnej časti gumovou ochrannou vrstvou pre lepšiu priľnavosť a zaistenie bezpečného ukotvenia tyče bez rizika poškodenia či poškriabania stropu či podlahy. Tyč je vhodné umiestniť na drevenú aj laminátovú podlahu, na koberec či dlaždice. Špecifické podmienky vyžaduje sadrokartónový či trstinový strop, avšak aj tieto stropy majú svoje riešenie.

Detail produktu:

  • statická Poel Dance tyč
  • prenosná taška slúži ako ochranný obal a je súčasťou setu

Parametry: 

  • horné a spodné ukotvenie má rovnakú veľkosť 23 cm
  • základná sada je vhodná pre výšku miestnosti 2 235 - 2 745 mm
  • pomocou nástavcov je možné dosiahnuť až výšky cca 3 500 mm, ponuka nástavcou: TU
  • hmotnosť 10 kg

Chróm je povrchová úprava tyče. Vyznačuje sa dobrou priľnavosťou, nezodiera sa, nevznikajú škvrny. Chrómové spracovanie patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie z hľadiska pomeru výkonu a ceny a je vhodným riešením pre domáci tréning.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: