Sport Chróm

Statická pole dance tyč.

Povrchová úprava: Chróm.

Pre výšku stropu: 2 235 mm - 2 745 mm.

Grip
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (2 ks) Nie je skladom - predobjednávka Zvoľte variant
Značka: X-Pole
€197 / ks €163 bez DPH
Kategória: Rozperné tanečné tyče
Záruka: 2 roky
Chrome SportSet
ČLENSTVO POLE DANCE ONLINE.CZ ZADARMO

X-POLE SPORT je prenosná, statická tyč na pole dance.

Stabilitou a kvalitou prevedenia je porovnateľná s drahšou variantou X-POLE XPERT. Je preto ideálnym východiskovým bodom pre všetkých začínajúcich nadšencov pole dance. Nesklame ani profesionálnych športovcov, ktorí nevyžadujú pre svoj tréning aj spinovú polohu tyče.

X-POLE SPORT nemá možnosť funkčného využitia pre spinový režim, tyč má iba jednu polohu - statickú.

Vďaka dômyselnému systému spojov (X-Joint) patentovaného značkou X-Pole a spodnému sťahovaciemu mechanizmu je montáž a inštalácia tyče jednoduchá a rýchla. Spoje zaisťujú úplne hladký prechod medzi jednotlivými dielmi tyče a tým aj komfort pre tanec bez rizika poranenia o spojovacie časti.

X-POLE SPORT je plne mobilná, tj. kotví sa bez stáleho upevnenia do podlahy či stropu, bez použitia skrutiek či vŕtania. Svoju stabilnú vertikálnu polohu drží na princípe tlaku (rozpína sa od podlahy k stropu) a zaručuje 100% stabilitu a bezpečnosť.

Horné a dolné ukotvenie je opatrené na spodnej časti gumovou ochrannou vrstvou pre lepšiu priľnavosť a zaistenie bezpečného ukotvenia tyče bez rizika poškodenia či poškriabania stropu či podlahy. Tyč je vhodné umiestniť na drevenú aj laminátovú podlahu, na koberec či dlaždice. Špecifické podmienky vyžaduje sadrokartónový či trstinový strop, avšak aj tieto stropy majú svoje riešenie.

Tyč Sport možno umiestniť výhradne v miestnosti so stropom, ktorý je vodorovný s podlahou - v prípade zošikmeného stropu nie je možné tyč Sport inštalovať. Výrobca nemá v ponuke vhodné kotvenia, ktoré inštaláciu umožní.

Chróm je vrchná povrchová úprava tyče, samotná tyč je železná. Chrómový povrch nie je vhodný pre osoby alergické na nikel. Chróm sa vyznačuje dobrou priľnavosťou, nezodiera sa, nevznikajú škvrny. Chrómové spracovanie patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie z hľadiska pomeru výkonu a ceny a je vhodným riešením pre domáci tréning.

 

Detail produktu:

  • statická tyč
  • spodné dotiahnutie (nie je potrebné použiť rebrík)
  • horné a spodné ukotvenie má rovnakú veľkosť 23 cm
  • revolučná technológia X-Joint (spojovacie trubice)
  • žiadne prechody medzi spojmi - tyč je hladká po celej dĺžke
  • hmotnosť 10 kg
  • prenosná taška slúži ako ochranný obal a je súčasťou setu
  • povrch strieborný
  • nie je vhodná pre alergikov (obsahuje alergén nikel)

Videomanuál pro X-Pole SPORT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: