We speak your language: +420 608 059 971.
ČLENSTVO POLE DANCE ONLINE.CZ ZADARMO
Značka: X-Pole

Sport Lakovaná - čierna

€229 / ks €191 bez DPH
Nie je skladom - predobjednávka Nie je skladom - predobjednávka Zvoľte variant
Grip
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Statická Pole Dance tyč.

 

X-POLE SPORT je mobilná, prenosná, statická tyč na Pole Dance.

Stabilitou a kvalitou prevedenia je porovnateľná s drahšou variantou XPERT. Je preto ideálnym východiskovým bodom pre všetkých začínajúcich nadšencov pole dance. Nesklame ani profesionálnych športovcov, ktorí nevyžadujú pre svoj tréning aj spinovú polohu tyče.

Vďaka dômyselnému systému spojov patentovaného značkou X-Pole a spodnému sťahovaciemu mechanizmu je montáž a inštalácia tyče jednoduchá a rýchla. Spoje zaisťujú úplne hladký prechod medzi jednotlivými dielmi tyče a tým aj komfort pre tanec bez rizika poranenia o spojovacie časti.

Tyč Sport je plne mobilná, tj. kotví sa bez stáleho upevnenia do podlahy či stropu, bez použitia skrutiek či vŕtania. Svoju stabilnú vertikálnu polohu drží na princípe tlaku (rozpína sa od podlahy k stropu) a zaručuje 100% stabilitu a bezpečnosť.

Horné a dolné ukotvenie je opatrené na spodnej časti gumovou ochrannou vrstvou pre lepšiu priľnavosť a zaistenie bezpečného ukotvenia tyče bez rizika poškodenia či poškriabania stropu či podlahy. Tyč je vhodné umiestniť na drevenú aj laminátovú podlahu, na koberec či dlaždice. Špecifické podmienky vyžaduje sadrokartónový či trstinový strop, avšak aj tieto stropy majú svoje riešenie.

Detail produktu:

  • statická Pole Dance tyč
  • prenosná taška slúži ako ochranný obal a je súčasťou setu

Parametry: 

  • horné a spodné ukotvenie má rovnakú veľkosť 23 cm
  • základná sada je vhodná pre výšku miestnosti 2 235 - 2 745 mm
  • pomocou nástavcov je možné dosiahnuť až výšky cca 3 500 mm, ponuka nástavcou: TU
  • hmotnosť 10 kg

Lakovanie je vrchná povrchová úprava tyče, základ tvorí tyč železná. Tyč s lakovaným povrchom poskytuje vyššiu priľnavosť, než ostatné tyče z rady X-Pole (okrem silikónových). Lakovaný povrch je na tyč nanesený pod vysokou teplotou tak, aby bol dokonale hladký a bez znateľných prechodov. Tyč je vhodná aj pre alergikov s alergiou na nikel.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IO Avatar autora | 5.12.2020
Výborná tyč maximálna spokojnosť. Jednoduchá údržba aj montáž