Značka: Europoles

Kruh Aerial Hoop SINGLE -ružovy

€135 / ks €112 bez DPH
Skladom (1 ks) Iba na objednanie (1 ks) TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 10 - 14 DNÍ Skladom (1 ks) TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 10 - 14 DNÍ Zvoľte variant
Priemer
Typ zavesenie

Kruh je vhodný pre všetky druhy trikov, určený začiatočníkom i profesionálnym tanečniciam.

Kategória: Kruhy Aerial Hoop
Záruka: 2 roky

Pri objednávke kruhu uveďte do objednávky farbu - viď. vzorkovník medzi obrázkami.

Kruhy sú odosielané z externého skladu s dopravou zadarmo - pre prípad, že budete chcieť doojednat príslušenstvo pre uchytenie kruhu, obdržíte dodávku v dvoch balíkoch. Zaslanie druhého balíka s príslušenstvom potom bude spoplatnené v závislosti na zvolenej doprave a spôsobu platby.

 

Kruhy sú vyrábaná na objednávku. Termín dodania bude upresnený na základe objednávky. Štandardne je dodacia lehote cca 2 týždne.

 

Aerial Hoop sú kruhy so šírkou úchopu kruhu 24 mm, čo je všeobecný štandard. Kruh je vhodný pre všetky druhy trikov, určený začiatočníčkam aj profesionálnym tanečniciam.

Odporúčame obmotať celý obvod kruhu páskou, dôvodom je predovšetkým bezpečnosť (pevnejší úchop).

 

Ako vybrať správnu veľkosť kruhu: 

  1. Pre optimálny sed v kruhu:

Sadnite si na stoličku a zmerajte rozmer od sedáku k vrcholku hlavy, k tomuto číslu pridajte 5 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm). 

  1. Pre optimálny úchyt nohami:

Zmerajte vzdialenosť od kostrče po palec na nohe (noha v špičke, nie flex) a odpočítajte 3 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm).

Pri nie celkom súmerné postave sa môže stať, že prvý výsledok merania vyjde rozdielne oproti výsledku z druhého merania (sed verzus nohy), čo nie je nič neobvyklé. Odporúčame veľkosť spriemerovať. Ďalej všeobecne platí, že čím flexibilnejšia tanečnica, tým menší môže mať kruh.

 

Detail produktu:

  • šírka úchopu kruhu 24 mm
  • priemer kruhu podľa voľby: 800 - 1 050 mm (meranie viď vyššie)
  • single = kruh závesný v jednom bode, podporuje točenie kruhu
  • vyrobený z ocele
  • vrchná časť je nalakovaná
  • doporučujeme obmotať páskou (nie je súčasťou balenia), zaisťuje pevnejší úchop

 

Majte na pamäti, že zavesenie kruhu je pomerne individuálna záležitosti, a jednotlivé komponenty a dĺžky môžu byť rozdielne podľa Vašich preferencií, Vašej výšky, výšky stropu a priemeru kruhu. Ak si nie ste výberom komponentov a dĺžkou lana, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, radi poradíme!