Akcia
Značka: Jamilla DeVille

Art of Pole - set (1.-5. diel)

€120 / ks €135 Zľava 11 % €99 bez DPH
Momentálne nedostupné

Art of Pole Dance je zamerané na pole dance triky, ich vysvetlenie, spôsob prevedenia, kombinácie. V závere je vždy zostava všetkých naučených prvkov poskladaná do ucelenej show.

Kategória: DVD
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Séria 5-tich DVD od Jamilly Deville je ten najlepší sprievodca svetom pole dance trikov. V sete na Váš čaká 75 rôznych prvkov od úplných začiatkov po tie najnáročnejšie pole dance akrobacie. Súčasťou je tiež nevyhnutné zahriatie a naopak uvoľnenie v závere tréningu, na ktoré by sa nemalo zabúdať, rovnako ako cviky na posilnenie partií celého tela a získanie potrebnej flexibility.

Prvý diel je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú dôkladne pochopiť základy pole dance.  Prevedie Vás od prvých dôležitých pohybov "mimo tyč" k prvým otočkám a statickým prvkom. V neposlednej rade Vás naučí správne prechody a držanie.

Druhý diel Vás vezme doslova zo "zeme" do sveta šplhania, invertov ("obraty hlavou dole") a náročnejších otočiek, výkopov a statických prvkov. Rozvinie Vašu pružnosť, koordináciu a znalosť správneho a bezpečného držania.

Tretí diel obsahuje stredne pokročilé pole dance otočky, inverty, šplhy, naučí Vás držanie "mimo tyč" a statické prvky. Prezentácia v statickom aj spinovom režime, ktorý Vám ukáže nové možnosti pole dance techník.

Diel štvrtý je určený pre skúsené pole dance tanečnice, ktoré bez problémov ovládajú všetky prvky stupňov 1-3. Ukáže Vám nové možnosti držania tyče, inverty a ďalšie. Zvýšte svoju flexibilitu a objavte nové možnosti pokročilého stupňa pole dance.

Najvyšší, piaty diel, sa zameriava na postavenie tela a správne techniky. Prevedie Vás šplhaním v inverte a ďalšími najnáročnejšími technikami. Čakajú Vás nové úchyty a možnosti "výstupov" z tyče. DVD je určené výhradne pre pokročilé a silovo zdatné pole dance tanečnice.

Popis DVD:

  • Jamilla Vás prevedie výučbou jednotlivých pole dance trikov - po prvotnom predvedení triku nasleduje popis a postupné vysvetlenie cez techniku ​​úchopu až k samotnému triku
  • v závere každej kapitoly (až desiatka trikov) je všetko naučené spojené do "routines" - pole dance zostavy
  • pred cvičením sa zahrejete pri "warm up"
  • po cvičení sa pretiahnete pri "cool down"
  • niektoré zo setov obsahujú aj "fitness pole dance" - cviky na posilnenie partií celého tela a získanie potrebnej flexibility