Značka: Jamilla DeVille

Art of Pole - 1. diel

€27 / ks €22 bez DPH
Momentálne nedostupné

Art of Pole Dance je zamerané na pole dance triky, ich vysvetlenie, spôsob prevedenia, kombinácie. V závere je vždy zostava všetkých naučených prvkov poskladaná do ucelenej show.

Kategória: DVD
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Art of Pole Dance od Jamilly Deville je ten najlepší sprievodca svetom pole dance trikov. Súčasťou je tiež nevyhnutné zahriatie a naopak uvoľnenie v závere tréningu, na ktoré by sa nemalo zabúdať, rovnako ako cviky na posilnenie partií celého tela a získanie potrebnej flexibility.

Prvý diel je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú dôkladne pochopiť základy pole dance.  Prevedie Vás od prvých dôležitých pohybov "mimo tyč" k prvým otočkám a statickým prvkom. V neposlednej rade Vás naučí správne prechody a držanie.

 

 

Popis DVD:

  • Jamilla Vás prevedie výučbou jednotlivých pole dance trikov - po prvotnom predvedení triku nasleduje popis a postupné vysvetlenie cez techniku ​​úchopu až k samotnému triku
  • v závere každej kapitoly (až desiatka trikov) je všetko naučené spojené do "routines" - pole dance zostavy
  • pred cvičením sa zahrejete pri "warm up"
  • po cvičení sa pretiahnete pri "cool down"
  • niektoré zo setov obsahujú aj "fitness pole dance" - cviky na posilnenie partií celého tela a získanie potrebnej flexibility