Kruh Aerial Hoop BEZ ÚCHYTU - bez lakovania

Akrobatický kruh pre vzdušnú akrobaciu českej výroby.

Priemer kruhu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ TOVAR NA OBJEDNÁVKU - DOBA DODANIA PRIBLIŽNE 7 - 14 DNÍ Zvoľte variant
Značka: AKROBAT
€129 / ks €107 bez DPH
Kategória: Bezúchytové
Záruka: 2 roky
uchyt bez laku
Akcia RÚŠKO AERIAL HOOP ZADARMO

Aerial Hoop je kruh so šírkou úchopu 25 mm, čo je bežný štandard. Kruh je vhodný pre všetky druhy trikov, vhodný je pre úroveň začiatočníkov, tak i pre profesionálov.


Detail produktu:

 • bezúchytové prevedenie
 • šírka úchopu kruhu je 25 mm
 • vonkajší priemer kruhu je podľa vybraného variantu medzi 850 - 1 050 mm
 • vyrobený z akostnej ocele
 • česká výroba
 • súčasťou nie sú karabíny, twistery ani laná

Povrch a farba:

 • Farba čistého kovu, úvodná produktová fotografie je iba ilustračná - v "súvisiacich súboroch" nájdete video s detailom produktu NElakovaného kruhu.
 • Leštenie vytvára v pazúroch mapový obrazec, kruh v celej svojej dĺžke leštený nie je, tým však nie je ovplyvnená kvalita provedenia a naopak ponúka zákazníkovi možnosť veľmo priaznivé ceny.
 • Určený k omotanie páskou - doporúčame omotať páskou "športovou" je užší a veľmi dobre sa s ňou pracuje: https://www.tanecnetyce.sk/prislusenstvo-vzdusne-akrobacie/textilna-paska-sportove-rozne-farby/
   

Ako vybrať správnu veľkosť kruhu:

 • Pre optimálny sed v kruhu:
  Sadnite si na stoličku, zmerajte výšku od sedáku k temenu hlavy a k tomuto číslu pridajte ešte 5 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm).
 • Pre optimálny úchyt nohami:
  Zmerajte vzdialenosť od vašej kostrče po palec na nohe (noha v špičke, nie flex) a odpočítajte 3 cm. Výsledný rozmer je potrebná veľkosť kruhu (napr. 900 mm).
 • Pri nie celkom súmernej postave sa môže stať, že prvý výsledok merania vyjde rozdielne oproti výsledku druhého merania (výška v sede voči dĺžke nohy). Nie je to nič neobvyklé. Odporúčame veľkosť spriemerovať. Vo všeobecnosti platí, že čím flexibilnejšia tanečnice je, tým menší kruh môže mať.

Součásťou nie sú karabíny, twistery a laná. Sortiment lze zakúpiť tu:  https://www.tanecnetyce.sk/prislusenstvo-vzdusne-akrobacie/

Ako omotať kruh se dozviete v sekcii "Videá a manuály": https://www.tanecnetyce.sk/vsetko-o-nakupe/videa-a-manualy/

V prípade zájmu o omotanie kruhu značky AKROBAT ze strany týmu Europoles nás neváhajte kontaktovať: obchod@tanecityce.cz, služba je pre našich zákazníkov úplne zdarma, uhradíte iba cenu 1ks Textilnej športovej pásky (omotanie lemovacou páskou neponúkame).

V prípadě, že nechcete kruh omotávať, vyberte kruh Lakovaný a vyberte z krásných farieb, kedy kruh bude v celej svojej dľžke nádherný na pohľad i dotyk:)

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: